wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Poznaj bliżej wózek wielofunkcyjny Reggio Adamex

Poznaj bliżej wózek wielofunkcyjny Reggio Adamex

Wózek Reggio firmy Adamex to zgrabny wózek wielofunkcyjny, który zwraca uwagę swoją całkowitą funkcjonalnością zarówno dla rodzica i dziecka. Reggio od Adamex to lekka aluminiowa konstrukcja, co ważne konstrukcja mała po złożeniu, więc zmieści się do każdego nawet małego bagażnika. Regulowana amortyzacja w połączeniu z systemem SAS absorbcja wstrząsów na kołach zapewni odpowiedni komfort jazdy. Wysokość regulacji rączki pozwoli nam dostosować rączkę do naszego wzrostu.
altalt

W wózku Reggio zostały zastosowane miękkie bezobsługowe koła żelowe. Wózek wyposażony jest w pojemny kosz na zakupy i uchwyt na kubek. Wygodna dla dziecka duża gondola wyposażona jest w regulację oparcia, zalecany dla noworodka materacyk kokosowy. Gondola wyposażona jest w regulację oparcia , wentylację w daszku i w spodniej części gondoli. Praktyczna osłonka z wizjerem pozwoli osłonić dziecko przez wiatrem i słońcem a jednocześnie możemy cały czas patrzeć na dziecko.

Duża spacerówka zapewni wygodę i komfort także dla dużego dziecka, a także dziecka w okresie jesienno- zimowym, kiedy jest grubiej ubrane. Spacerówka posiada 4 stopniową regulację oparcia od pozycji leżącej do pozycji siedzącej. Regulowany podnóżek, zapewni komfort dla starszego dziecka, wentylację, przedłużony daszek i pokrowiec na nóżki. Producent przygotował bogate dodatkowe wyposażenie wózka, w przydatne akcesoria: moskitiera na gondolę i spacerówkę, przewijak podróżny, a także pokrowiec przeciwdeszczowy i rękawiczki na zimę tzw mufki, a także ochraniacze na pasy dla dziecka.
Kolorystka do wyboru  na naszej stronie!


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl